• +48 511 169 909, +48 720 800 257
  • biuro@alltaxo.pl
  • 30 – 798 Kraków, Malachitowa 5/13

O Nas

  1. O nas

Kilka słów o firmie

Jesteśmy biurem rachunkowym innym, niż wszystkie. Naszym atutem niewątpliwie jest młody i prężny zespół specjalistów. Dzięki nowoczesnemu i indywidualnemu podejściu stajemy się Twoim partnerem w biznesie. Najwyższy poziom naszych usług zapewnia pomoc na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu firmy i maksymalizacja jej zysków. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach rozwoju działalności od księgowości po pomoc prawną, ubezpieczenia i pośrednictwo kredytowe. Pomagamy w rozwoju zarówno jednoosobowym działalnościom gospodarczym jak i spółkom.


NASZ ZESPÓŁ:

Katarzyna Mastalska
PREZES ZARZĄDU/księgowa
Księgowa z pasji i powołania. Analityczny umysł. Ponad 6. letnie doświadczenie w branży księgowej. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prywatnie miłośniczka podróży, tańca towarzyskiego i sportów zimowych.

Łukasz Mastalski
CZŁONEK ZARZĄDU
Człowiek wielu talentów. Umysł humanisty. Zajmuje się pomocą i wsparciem w pozyskiwaniu pożyczek unijnych oraz branżą ubezpieczeń. Miłośnik podróżowania, sportów zimowych oraz pływania.

Joanna Strzępa
KSIĘGOWA
Swoją karierę w księgowości rozpoczęła 4. lata temu. Posiada również bogate doświadczenie w działach finansowych i administracyjnych.

Konrad Płutniak
POŚREDNIK KREDYTOWY
Ekspert finansowy, który od ponad 10. lat specjalizuje się w produktach bankowych, takich jak kredyty hipoteczne, firmowe oraz gotówkowe. Rzetelne, sumiennie i indywidualne podejście do każdego klienta, daje wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów.

Alltaxo o nas
Alltaxo o nas