Łukasz Mastalski

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym innym niż wszystkie. Naszym atutem niewątpliwie jest młody i prężny zespół specjalistów.

Dzięki nowoczesnemu i indywidualnemu podejściu stajemy się Twoim partnerem w biznesie. Najwyższy poziom naszych usług, zapewnia pomoc na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu firmy i maksymalizacja jej zysków. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach rozwoju działalności od księgowości po pomoc prawną, ubezpieczenia i pośrednictwo kredytowe. Pomagamy w rozwoju zarówno jednoosobowym działalnościom gospodarczym jak i spółkom prawa handlowego.

Dowiedz się więcej

Chcesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą?

Zostaw Swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

NASZ ZESPÓŁ:

Podstawą dobrze funkcjonującej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie dzięki nim możemy się rozwijać i doskonalić działanie naszego biura rachunkowego. Poniżej przedstawiamy Wam nasz skład w całej okazałości:)

PREZES ZARZĄDU/KSIĘGOWA

Katarzyna Mastalska

Księgowa z pasji i powołania. Analityczny umysł. Doświadczenie w branży księgowej od 2012 roku. Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Własne biuro rachunkowe założyła w 2016 roku. Prywatnie miłośniczka podróży, tańca towarzyskiego i sportów zimowych.

CZŁONEK ZARZĄDU

Łukasz Mastalski

Człowiek wielu talentów. Umysł humanisty. Zajmuje się branżą ubezpieczeń oraz pomocą i wsparciem w pozyskiwaniu pożyczek unijnych. Miłośnik podróżowania, sportów zimowych oraz pływania.

KSIĘGOWA

Monika Hojdak

Miłością do księgowości zaraziła się w 2015 roku. Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu z zakresu działań administracyjnych idealnie sprawdza się w dziedzinie obsługi kadrowej firm, które współpracują z naszym Biurem Rachunkowym. Prywatnie fanka zdrowego stylu życia, fitnessu i mody.

POŚREDNIK KREDYTOWY

Konrad Płutniak

Ekspert finansowy, który od ponad 11. lat specjalizuje się w produktach bankowych, takich jak kredyty hipoteczne, firmowe oraz gotówkowe. Rzetelne, sumiennie i indywidualne podejście do każdego klienta, daje wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów.